Obserwuj

Wydruki

System mKsięgowość pozwala na modyfikację wyglądu faktury poprzez zmiane tła elementów faktury oraz wgranie własnego logo.

Logo

Logotyp zawsze drukowany w lewym górnym rogu faktury. 

W celu poprawnego i czytelnego wydrukowania logo, plik powinien spełniać minimalne wymagania techniczne, w tym rozmiar nie powinien przekroczyć 1MB, dozwolone rozszerzenia: jpg, png.

Szczegółowe wymagania techniczne

Logotyp jest umieszczany centralnie (wyśrodkowany w pionie i poziomie) w pudełku o (ustalonej) szerokości 92,20 mm i maksymalnej wysokości 48,20 mm. Wysokość logotypu jest zmienna i wynosi maksymalnie 46,00 mm. Wysokość jest ustalana ze jego skalowania, który jest wykonywane bez zmiany proporcji, czyli z zachowaniem stosunku wysokości do szerokości oryginału tak, aby wysokość przeskalowanego logotypu nie przekraczała 46,00 mm ani nie była większa od szerokości pudełka (92,20 mm). Własciwą jakość logotypu najlepszą można uzyskać, jeśli jest wykonany w krzywych i dostarczony formacie PDF lub EPS. Format PNG jest punktowy (pixele); rozdzielczość 600 dpi wydaje się być najlepszą, najekonomiczniejszą. Większa ("lepsza") jest nadmiarowa, ponieważ PDF faktury jest produkowany w rozdzielczości 600 dpi. Rozdzielczość mniejsza od 300 dpi może nie zapewnić właściwej jakości wydruku logo na fakturze.

Kolor elementów faktury

System pozwala na wybranie dowolnego koloru tła elementów faktury z dostępnego panelu - najpierw należy wybrać dokinujący kolor na suwaku po prawej stronie, a następnie właściwy odcień w kwadracie po lewo. Wybrany przez nas kolor zostanie wyświetlony w prostokątnym polu na dole, także w zapisie informatycznym. Wybrany kolor nie może być zbyt ciemny, ponieważ wówczas dane na fakturze będą nieczyteln, zwłaszcza przy czarno-białym wydruku.

Kolor_element_w_faktury.png

Czy ten artykuł był pomocny?
Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 0 z 0
Masz więcej pytań? Wyślij zlecenie

0 Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Oparte na technologii Zendesk